KRS 0000 409 122 P r z e k a ż   1 %   F u n d a c j i   S Ł O N I E   N A   B A L K O N I E W s p i e r a j   d z i e c i   p o   t r a u m i e

Darmowy Program PIT 2019/2020

Pobierz program PIT lub uruchom e-PIT za 2019 rok i pomóż dzieciom z Fundacji Słonie na balkonie

E-pit

Prosty kreator lub aktywne deklaracje Asystent „Krok po Kroku” Bezpieczne rozliczenie podatku Pomagasz dzieciom po traumie

logo

Wysyłka PIT przez e-deklaracje

Sprawna wysyłka e-deklaracji z potwierdzeniem Ministerstwa Finansów o otrzymaniu Twojego PITa (UPO) oraz certyfikatem SSL.

Jeśli jesteś emerytem?

Pobierz formularz, wypełnij i wyślij do swojego urzędu skarbowego.(formularz zawiera wpisany KRS Fundacji Słonie na balkonie)

Pobierz >

Wytyczne Ministerstwa Finansów

Program został stworzony w oparciu o aktualne druki Ministerstwa Finansów: PIT 28, 36, 36L, 37, 38, 39 wraz z załącznikami: PIT/B, PIT/D, PIT/2K, PIT/M, PIT/ZG, PIT28/A, PIT28/B, PIT/0

Przekaż 1% Fundacji Słonie na balkonie

Przekaż swój 1% i pomóż nam realizować Program Pomocy Dzieciom Po Traumie - pomoc terapeutyczną dla dzieci, które straciły najbliższych, doświadczyły przemocy lub są ofiarami nieszczęśliwych wypadków.

Program e-pity 2019-2020

Program ten umożliwia swobodny wybór i przekazanie 1 proc. podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego.

Sfinansowano z 1% podatku

Materiał promocyjny został współfinansowany ze środków pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych i dedykowany jest Fundacji SŁONIE NA BALKONIE pozwalając przekazać 1 % tylko tej organizacji OPP.

15 zł to koszt przewozu małego Oliwiera na terapię. Oliwier jest przywożony samochodem Fundacji z chorą babcią, która jest rodziną zastępczą wnuczka, od kiedy nie żyją jego rodzice.
60 zł to koszt spotkania psychoedukacyjnego dla grupy dzieci, które nie umieją poradzić sobie ze smutkiem, złością, żalem i odrzuceniem przez najbliższych.
100 zł to koszt terapii najmłodszych dzieci. Dzieci wykorzystanych, ofiar i świadków przestępstw.
Dzieci po traumie czują się niewidzialne. Pomóż to zmienić.