POMOC DZIECIOM PO TRAUMIE WOJENNEJ


Ми з Вами! 
Psycholodzy z Fundacji Słonie na Balkonie pomagają dzieciom
po traumie. Dzisiaj dołączają do nich dzieci z Ukrainy, po traumie wojennej. Wspierając zbiórkę pomagasz rodzinom, które uciekły
z Ukrainy szukając bezpieczeństwa w Polsce.

o6
Codziennie słuchamy bardzo smutnych historii o dzieciach tak wylęknionych, że mają problemy ze snem. Boją się wyłączać lampkę przed spaniem, a każdy samolot przelatujący po niebie, każdy nagły hałas, budzą w nich lęk. Po czasie spędzonym 
w schronach dzieci nie chcą rozbierać się do snu. Wolą pozostać w ubraniu, na wypadek, gdyby trzeba było uciekać. Bo one chcą uciekać. Martwią się, że wciąż są za blisko Ukrainy, za blisko wojny.
Codzienni opiekujemy się osobami w wielkim kryzysie, ze stanami lękowymi, depresyjnymi.

Dzięki Twojej pomocy prowadzimy dyżury psychologów przy darmowym telefonie wsparcia psychologicznego
800 800 602 oraz zapewniamy pomoc terapeutyczną dla rodzin dotkniętych kryzysem wojennym.

Pomóż, wpłać darowiznę

 

</body></html>Wspieraj Dzieci z Fundacji Słonie na Balkonie
Wpisz kwotę darowizny i adres email

Mama Antosia zmarła nagle. Dziś chłopiec mieszka z babcią. Antek na 11 lat, babcia 83. Oboje nie radzą sobie w nowej sytuacji.

Krzyś zrobi wszystko za to, żeby ktoś go polubił. Jego mama ma depresję. Chłopiec chodzi po łódzkich ulicach, szuka akceptacji, wiele razy ktoś wykorzystał jego naiwność. Krzyś mówi, że cały czas pakuje się w tarapaty, a ma osiem lat. Świetlica może być jego domem. Tu będzie bezpieczny.

Kasia zasługuje na pomoc, jej rodzice są skazani za to, że robili jej krzywdę. Bili ją, wykorzystywali i mówili, że jest nic nie warta. Dziś Kasia ma dziesięć lat, a jej rodziną zastępczą jest schorowana babcia. Obie potrzebują pomocy.

Dziękujemy

15 zł to koszt przewozu małego Oliwiera na terapię. Oliwier jest przywożony samochodem Fundacji z chorą babcią, która jest rodziną zastępczą wnuczka, od kiedy nie żyją jego rodzice.
60 zł to koszt spotkania psychoedukacyjnego dla grupy dzieci, które nie umieją poradzić sobie ze smutkiem, złością, żalem i odrzuceniem przez najbliższych.
100 zł to koszt terapii najmłodszych dzieci. Dzieci wykorzystanych, ofiar i świadków przestępstw.
Dzieci po traumie czują się niewidzialne. Pomóż to zmienić.