Mamy dla Was dobrą wiadomość, zakończyliśmy akcję Fundacji SŁONIE NA BALKONIE, w której też brałaś udział - jej hasło to 49,90 by żyć. Dzięki Waszej pomocy, zebraliśmy kwotę aż 111 054,07 zł, co pozwoli nam przez rok prowadzić terapię dla 20 dzieci, które mają za sobą bardzo trudne chwile i dziś cierpią na depresję. To więcej niż zakładaliśmy. Dzięki Wam dzieci zaczną myśleć o przyszłości, skończą szkołę, założą rodzinę, znajdą pracę, będą sięgać po marzenia. Będą szczęśliwe, pomimo tego, że dziś nie mają siły by żyć. Jeśli jesteś ciekawa jak przebiegała akcja 49,90 by żyć serdecznie zapraszam, zajrzyj na:

http://www.slonienabalkonie.pl/jak-mozesz-pomoc/49-90-by-zyc/

Dziękujemy za Twój wkład w akcję 49,90 by żyć i zapraszamy - zostań z nami na stałe. Przed nami wiele pięknych i ważnych akcji.

 

 

15 zł to koszt przewozu małego Oliwiera na terapię. Oliwier jest przywożony samochodem Fundacji z chorą babcią, która jest rodziną zastępczą wnuczka, od kiedy nie żyją jego rodzice.
60 zł to koszt spotkania psychoedukacyjnego dla grupy dzieci, które nie umieją poradzić sobie ze smutkiem, złością, żalem i odrzuceniem przez najbliższych.
100 zł to koszt terapii najmłodszych dzieci. Dzieci wykorzystanych, ofiar i świadków przestępstw.
Dzieci po traumie czują się niewidzialne. Pomóż to zmienić.