Ratuj razem z nami dzieci wołające o pomoc. Możesz dokonać jednorazowej wpłaty lub wspierać nas co miesiąc ustawiając stały przelew na 10zł, 20zł lub 50 zł. Liczy się każda pomoc. 

*PKO Bank Polski 56 1440 1231 0000 0000 1413 0748 *

Gdy dzieci się boją krzyczą. Gdy czują, że nikt ich nie rozumie walczą, okazują złość, są agresywne wobec siebie i innych. Gdy ktoś je krzywdzi, wykorzystuje i poniża postanawiają iść do nieba, bo wierzą że tam będzie im lepiej. Pomagamy dzieciom, które swoim zachowaniem wołają o pomoc. Poznajemy je na dziecięcym oddziale psychiatrycznym. Dzieci mają od 3 do 13 lat. Dzieci którym pomagamy wypowiadają myśli samobójcze. Często boją się opowiedzieć o tym, że są krzywdzone bo boją się że zostaną odebrane rodzicom. Część dzieci jeszcze nie wie gdzie będzie ich dom. Często kiedy się poznajemy nie wiedzą czy wrócą do pogotowia opiekuńczego, domu dziecka czy rodziny zastępczej. Dzieci, którym pomagamy stale czekają na to, że ktoś je odwiedzi. Rodzice nie zawsze dotrzymują słowa, bo toczą swoją walkę z chorobą. Najczęściej chorują na nowotwór, na schizofrenie, są uzależnieni od alkoholu lub ulegli wypadkom losowym, które dramatycznie i nagle zmieniły życie całej rodziny, często dorośli sami walczą o życie z depresją. Nie jesteśmy w stanie zmienić życia dzieci w jeden dzień. Każde z dzieci musi przejść długą drogę według planu terapeutycznego stworzonego przez  specjalistów specjalnie dla niego. Jest bardzo dobrze gdy możemy iść razem. 
Jesteśmy jedyną w Polsce Fundacją 
współpracującą z dziecięcym oddziałem psychiatrycznym i jako jedyni pomagamy dzieciom, które z niego wychodzą. Zbliża się Dzień Dziecka. To dobry moment na pomoc. Zobacz jak dwa lata temu 1 czerwca superbohaterowie umyli okna dla dzieci w szpitalu. Codziennie pokazujemy dzieciom świat, w którym warto żyć. Zostań superbohaterem dla naszych dzieci i wspieraj nas w pomocy dzieciom, które dziś wołają o pomoc. Dzięki Tobie będziemy mogli zmienić życie nieszczęśliwego dziecka. Warto, bo przed nim cała przyszłość. Pamiętaj! Twoja darowizna to ogromna pomoc w ratowaniu dzieci. Bądź wspaniały. Wspieraj Fundację SŁONIE NA BALKONIE.


*PKO Bank Polski 56 1440 1231 0000 0000 1413 0748 *
ul. Gdańska 90 / 3-1 ( 
wejście od ul.Struga, klatka B) 90 - 508 Łódź

t3
 

15 zł to koszt przewozu małego Oliwiera na terapię. Oliwier jest przywożony samochodem Fundacji z chorą babcią, która jest rodziną zastępczą wnuczka, od kiedy nie żyją jego rodzice.
60 zł to koszt spotkania psychoedukacyjnego dla grupy dzieci, które nie umieją poradzić sobie ze smutkiem, złością, żalem i odrzuceniem przez najbliższych.
100 zł to koszt terapii najmłodszych dzieci. Dzieci wykorzystanych, ofiar i świadków przestępstw.
Dzieci po traumie czują się niewidzialne. Pomóż to zmienić.