Trzecia edycja IT Orient, rajdu pieszo–rowerowego, odbędzie się już 29 lipca br w Pęczniewie nad zalewem Jeziorsko. Rajd jak co roku wspiera dzieci z Fundacji SŁONIE NA BALKONIE.

Pieniądze z wpisowego za udział w rajdzie zostaną przekazane na terapię najmłodszych dzieci, które przeżyły traumę.Im więcej uczestników tym więcej dobrego zrobimy dla dzieci, które są ofiarami i świadkami przestepstw – mówi Joanna Paduszyńska założycielka Fundacji. Rajd jest organizowany przez wspaniałych ludzi z firmy Cybercom, którzy połączyli swoją pasję z chęcią pomocy podopiecznym SŁONI NA BALKONIE. Często naszym dzieciom trudno uwierzyć w to, że są dobrzy dorośli. Takie wydarzenia są ważnym sygnałem dla nich, że są dla kogoś bardzo ważni – dodaje.

itttttt

W sportowej imprezie mogą brać udział wszyscy, trasy są przygotowane zarówno dla rodzinnych grup (od kilku do 25km) jak i dla zaawansowanych rajdowców (do 100 km). Ważne jest to, żeby jak najszybciej zapisać siebie albo drużynę poprzez stronę www.itorient.pl – mówią pomysłodawcy rajdu z firmy Cybercom. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem i chęcią pomocy.
Wpisowe na rajd wynosi od 30 do 50 zł od uczestnika. Pieniądze zasilają bezpośrdenio konto Fundacji SŁONIE NA BALKONIE PKO Bank Polski 56 1440 1231 0000 0000 1413 0748

Partnerami rajdu IT Orient są:

Cybercom Poland Sp. z o.o., Pan tu nie stał, Łódzkie Centrum Rowerowe, Catering Manufaktura, Łódzkie Centrum Floatingu, Atmosfera fitness & welness, Dailyfruits S.C.,  Campanile, Tchibo Coffee Service, Biurnik, Wydawnictwo Compass

Więcej o rajdzie na www.itorient.pl i www.slonienabalkonie.pl

 

15 zł to koszt przewozu małego Oliwiera na terapię. Oliwier jest przywożony samochodem Fundacji z chorą babcią, która jest rodziną zastępczą wnuczka, od kiedy nie żyją jego rodzice.
60 zł to koszt spotkania psychoedukacyjnego dla grupy dzieci, które nie umieją poradzić sobie ze smutkiem, złością, żalem i odrzuceniem przez najbliższych.
100 zł to koszt terapii najmłodszych dzieci. Dzieci wykorzystanych, ofiar i świadków przestępstw.
Dzieci po traumie czują się niewidzialne. Pomóż to zmienić.